Ремонт Квартир

Jul 27 2021

АРХОН – Проекты малых домов (до 150 m2) страница # Video

АРХОН – Проекты малых домов (до 150 m2) страница # Video

Ремонт Квартир Киев тел: +380956055666 Руслан Анатольевич

#Проекты #недорогих #домовПроекты недорогих домов

*******

Проекты малых домов (до 150 m2) (316 проектов домов)

Проекти маленьких будинків

Якщо ви плануєте побудувати невеликий, комфортний і функціональний будинок, то в представленій колекції: ARCHON+ проекти невеликих будинків, Ви обов’язково знайдете готову розробку, яка відповідає вашим потребам. Проекти маленьких будинків – одна з найпопулярніших колекцій у нашій пропозиції, різноманітність яких дає широкий вибір, як стилістичний, так і функціональний. Саме тут багато інвесторів знайшли ідеальний дизайн невеликого будинку, на основі якого вони побудували будинок своєї мрії.

Проекти маленьких будинків – переваги

Готові проекти для невеликих будинків – ідеальне рішення для сімей з дітьми, одиноких і літніх, що шукають затишний будинок для життя. Невелика площа призводить до зниження витрат на будівництво та експлуатацію. Такий проект будинку можна простіше застосувати для вузької, нерегулярної ділянки або навіть для зовсім невеликої ділянки, що також дозволяє зменшити витрати, пов’язані з купівлею землі. Додатковою перевагою готових проектів ARCHON+ для малих будинків є їх наявність “на місці” та приваблива ціна проектної документації, що дозволяє інвесторам істотно заощадити з самого початку інвестування.

Проект невеликого будинку- який розмір?

Розмір використовуваного простору є найбільш часто використовуваним критерієм, згідно з яким ми шукаємо оптимальний дизайн будинку. У колекції малих будинків ми представляємо будинки з житловою площею до 150 м 2 . За допомогою пошукової системи можна легко і швидко вибирати групу проектів у конкретних відділеннях. Інвесторів цікавлять проекти будинків площею до 110 м 2 , та проекти будинків – до 80 м 2 . Будівництво дуже маленького будинку є ідеальною альтернативою покупці середньої квартири, і багато інвесторів вибирають таке рішення. Ваш власний будинок – це, перш за все, більший комфорт сімейного життя, а також ваш власний сад і власний гараж або навіс.

Як вибрати ідеальний дизайн для невеликого будинку?

Будинок має бути добре пристосований до потреб мешканців, а його корисна програма гарантує їм комфорт праці та відпочинку. У наших проектах ми використовуємо перевірені функціональні рішення, в яких чітко розрізняється денна та нічна зони будинку, щоб забезпечити мешканців повною свободою використання. Рівень зручності збільшується добре продуманим господарчим приміщенням. Функціональні будинки з невеликою площею повинні також мати місця, де можна зберігати одяг та побутову техніку. Завдяки раціональній організації приміщень у невеликих будинках ми проектуємо незалежні шафи, пральні та господарські приміщення. Ми приділяємо багато уваги ретельному розташуванню терасових зон, які збільшують простір для відпочинку. Пропозиція включає в себе цікаві будинки з оригінальними даховими терасами, які з успіхом служать їдальнею або літньою вітальнею.

Проекти невеликих будинків з мансардою

Найпопулярнішими проектами є будівлі з мансардою, які в нашій пропозиції складають дуже велику колекцію. Основною перевагою є практичний поділ на денну та нічну частину будинку, відповідно до природного планування поверхонь. Проекти невеликих будинків з мансардою, завдяки меншій площі будівель, можуть бути реалізовані на менших ділянках, ніж одноповерхові будинки порівнянного розміру. Більшість планів просторового розвитку дозволяють будувати будинки з мансардою.

Проекти невеликих двоповерхових будинків

У пропозиції ARCHON+ ви знайдете цікаві проекти невеликих двоповерхових будинків, які пропонують жителям більш просторий і комфортний інтер’єр. Завдяки повній висоті другого поверху, можна спроектувати широке скління в приміщеннях приватної зони, чудово освітлюючи весь простір. Відсутність скосів також забезпечує більшу свободу розташування. Представницький вид будівель з колекції: конструкції невеликих двоповерхових будинків, безумовно, сподобається інвесторам, які шукають невеликі будиночки з характером вілли.

Проекти невеликих одноповерхових будинків

У нашій пропозиції є проекти малих одноповерхових будинків, які відрізняються практичними функціональними системами, з чітким поділом на зони. Одноповерхові будинки зачаровують природним зв’язком з садом, а також переваги використання одноповерхових інтер’єрів будуть оцінені перш за все сім’ями з дітьми та пенсіонерами. В ARCHON+ ви також знайдете проекти для невеликих одноповерхових будинків, де можна розширити мансарду на стадії проектування, що в ситуації зміни потреб сім’ї дає можливість збільшити житлову площу будинку.

Проекти маленьких будинків з підвалом

Це група проектів рекомендована, в першу чергу, інвесторам з ділянкою на схилі. Такий рельєф вимагає відбору відповідного проекту з повним або частковим фундаментом, що дозволить максимально використовувати природні ґрунтові умови. Дизайн невеликого будинку з підвалом також варто врахувати при будівництві будинку на вузькій ділянці. Розміщуючи котельню або пральню в підвалі, ми отримуємо додатковий простір на першому поверсі для розвитку, який, безсумнівно, буде корисним для додаткової кімнати. Ви можете розробити підвал для кожного проекту ARCHON+.

Проекти маленьких будинків для невеликих ділянок

В ARCHON+ ви знайдете цікаві проекти будинків для невеликої ділянки землі, які, незважаючи на ці обмеження, дозволять будувати комфортабельні та функціональні будинки. Ми пропонуємо невеликі конструкції будинку з мансардою для вузького ділянки, двоярусні будинки, а також цікаві конструкції невеликих одноповерхових будинків на вузькій ділянці. При виборі такого проекту особлива увага повинна приділятися можливості правильного розміщення будівлі щодо сторін світу, щоб мати можливість ефективно використовувати сонячну енергію.

Проекти маленьких і дешевих будинків

Багато інвесторів шукають проекти, які дозволять їм будувати свій будинок дуже економно. Форма корпусу будівлі та тип даху мають значний вплив на вартість інвестицій. Ми підготували широку пропозицію для Вас з категорії: проекти невеликих і дешевих будинків в будівництві, призначені для різних типів ділянок, різноманітні за стилем і функціональними програмами. Ці будинки, призначені для оптимізації та мінімізації витрат на будівництво, в яких ми використовуємо прості будівельні рішення.

Проекти невеликих і дешевих в будівництві будинків, одночасно відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, завдяки цікавим і сучасним фасадів. Це дуже цікаві дизайнерські пропозиції, які, безумовно, варто подивитися.

Проекти маленьких будинків з кошторисом

Оцінка вартості є дуже корисним інструментом у плануванні, організації та здійсненні кожної інвестиції. Проект невеликого будинку з кошторисом гарантує інвестору повний контроль над витратами і дає можливість контролювати хід будівельних робіт і матеріалів. При купівлі проекту ARCHON+ кожен інвестор може замовити оцінку вартості будівництва, доступну на компакт-диску, щоб він або вона змогли швидко регулювати ставки щодо цін, які застосовуються в даному регіоні.

Проекти маленьких будинків у різних стилях

Проекти невеликих будинків ARCHON+ це повний спектр стилістично різноманітних будівель. Тут ви знайдете цікаві проекти невеликих традиційних будинків, характер яких підкреслюється архітектурними деталями, такими як: колони, аркади, виступи, декоративні смуги вікон, або рустикація фрагментів висот. Інвестори, які цінують сучасну архітектуру, мають широкий вибір з категорії: сучасні проекти невеликих будинків, що відповідають сучасним архітектурним тенденціям. Серед них ми представляємо цікаві конструкції будинків в мінімалістичному стилі, з непокритим дахом, в стилі “сучасної стодоли”, а також унікальні будинки з плоским дахом. Для інвесторів, які шукають оригінальні просторові рішення, ми рекомендуємо проекти невеликих будинків з антресолею.

Запрошуємо Вас ознайомитися з нашими пропозиціями в категорії: проекти невеликих односімейних будинків, безумовно, серед багатої пропозиції Ви знайдете ідеальний для себе дизайн будинку.

Проекты маленьких домов

Если вы планируете построить небольшой, комфортный и функциональный дом, то в представленной коллекции: ARCHON+ проекты небольших домов, Вы обязательно найдете готовую разработку, которая соответствует вашим потребностям. Проекты маленьких домов – одна из самых популярных коллекций в нашем предложении, разнообразие которых дает широкий выбор, как стилистический, так и функциональный. Именно здесь многие инвесторы нашли идеальный дизайн небольшого дома, на основе которого они построили дом своей мечты.

Проекты маленьких домов – преимущества

Готовые проекты для небольших домов – идеальное решение для семей с детьми, одиноких и пожилых, ищущих уютный дом для жизни. Небольшая площадь приводит к снижению затрат на строительство и эксплуатацию. Такой проект дома может проще войти в узкий, нерегулярный или даже совсем небольшой участок, что также позволяет уменьшить расходы, связанные с покупкой земли. Дополнительным преимуществом готовых проектов ARCHON+ для маленьких домов является их наличие “на месте” и привлекательная цена проектной документации, которая позволяет инвесторам существенно сэкономить в самом начале инвестирования.

Проект небольшого дома-размер?

Размер используемого пространства является наиболее часто используемым критерием, согласно которому мы ищем оптимальный дизайн дома. В коллекции маленьких домов мы представляем дома с жилой площадью до 150 м 2 . С помощью поисковой системы можно легко и быстро выбирать группу проектов в конкретных отделениях. Инвесторов интересуют проекты домов площадью до 110 м 2 , и проекты домов – до 80 м 2 . Строительство очень маленького дома является идеальной альтернативой покупке средней квартиры, и многие инвесторы выбирают такое решение. Ваш собственный дом – это, прежде всего, комфорт семейной жизни, а также ваш собственный сад, гараж или навес.

Как выбрать идеальный дизайн для небольшого дома?

Дом должен быть хорошо приспособлен к нуждам жителей, а его полезная программа гарантировать им комфорт работы и отдыха. В наших проектах мы используем проверенные функциональные решения, четко разделяется дневная и ночная зоны дома, чтобы обеспечить жителей полной свободой использования. Уровень удобства увеличивается благодаря хорошо продуманному хозяйственному помещению. Функциональные дома с небольшой площадью должны также иметь места, где можно хранить одежду и бытовую технику. Благодаря рациональной организации помещений в небольших домах мы проектируем независимые шкафы, стиральные и хозяйственные помещения. Мы уделяем большое внимание тщательному расположению террасных зон, которые увеличивают пространство для отдыха. Предложение включает в себя интересные дома с оригинальными кровельными террасами, которые с успехом служат столовой или летней гостиной.

Проекты небольших домов с мансардой

Самыми популярными проектами являются здания с мансардой, которые в нашем предложении составляют очень большую коллекцию. Основным преимуществом является практичное разделение дома на дневную и ночную часть, в соответствии с естественным планированием поверхностей. Проекты небольших домов с мансардой, благодаря меньшей площади зданий, могут быть реализованы на меньших участках, чем одноэтажные дома сопоставимого размера. Большинство планов пространственного развития позволяют строить дома с мансардой.

Проекты небольших двухэтажных домов

В предложении ARCHON+ вы найдете интересные проекты небольших двухэтажных домов, которые предлагают жителям более просторный и комфортный интерьер. Благодаря полной высоте второго этажа, можно спроектировать широкое остекление в помещениях частной зоны, прекрасно освещая все пространство. Отсутствие откосов также обеспечивает большую свободу расположения. Представительный вид зданий из коллекции: конструкции небольших двухэтажных домов, безусловно, понравится инвесторам, которые ищут небольшие домики с характером виллы.

Проекты небольших одноэтажных домов

В нашем предложении есть проекты маленьких одноэтажных домов, которые отличаются практическими функциональными системами, с четким разделением на зоны. Одноэтажные дома завораживают естественной связью с садом, а также преимущество использования одноэтажных интерьеров будут оценены прежде всего семьями с детьми и пенсионерами. В ARCHON+ вы найдете проекты для небольших одноэтажных домов, где можно расширить мансарду на стадии проектирования, в ситуации изменения потребностей семьи дает возможность увеличить жилую площадь дома.

Проекты маленьких домов с подвалом

Это группа проектов, рекомендована в первую очередь инвесторам с участком на склоне. Такой рельеф требует отбора соответствующего проекта с полным или частичным фундаментом, что позволит максимально использовать природные грунтовые условия. Дизайн небольшого дома с подвалом также следует учесть при строительстве дома на узком участке. Размещая котельную или прачечную в подвале, мы получаем дополнительное пространство на первом этаже для развития, который, несомненно, будет полезным для дополнительной комнаты. Вы можете разработать подвал для каждого проекта ARCHON+.

Проекты домов для небольших участков

В ARCHON+ вы найдете интересные проекты домов для небольшого участка земли, которые, несмотря на эти ограничения, позволят строить комфортабельные и функциональные дома. Мы предлагаем небольшие конструкции дома с мансардой для узкого участка, двухъярусные дома, а также интересные конструкции небольших одноэтажных домов на узком участке. При выборе такого проекта особое внимание должно уделяться возможности правильного размещения здания по отношению к сторонам света, чтобы иметь возможность эффективно использовать солнечную энергию.

Проекты маленьких и недорогих домов

Многие инвесторы ищут проекты, которые позволят им строить свой дом очень экономно. Форма корпуса здания и тип крыши имеют значительное влияние на стоимость инвестиций. Мы подготовили широкое предложение для Вас из категории: проекты небольших и дешевых в строительстве домов, предназначенных для разных типов участков, разнообразные по стилю и по функциональным программам. Эти дома, предназначены для оптимизации и минимизации затрат на строительство, в которых мы используем простые строительные решения.

Проекты небольших и дешевых в строительстве домов, одновременно отличаются привлекательным внешним видом, благодаря интересным и современным фасадом. Это очень интересные дизайнерские предложения, которые, безусловно, стоит посмотреть.

Проекты маленьких домов со сметой

Оценка стоимости является очень полезным инструментом в планировании, организации и осуществлении каждой инвестиции. Проект небольшого дома со сметой гарантирует инвестору полный контроль над расходами и дает возможность контролировать ход строительных работ и материалов. При покупке проекта ARCHON+ каждый инвестор может заказать оценку стоимости строительства, доступную на компакт-диске, чтобы можно было быстро регулировать ставки по ценам, которые применяются в данном регионе.

Проекты маленьких домов в разных стилях

Проекты небольших домов ARCHON+ это полный спектр стилистически разнообразных построек. Здесь вы найдете интересные проекты небольших традиционных домов, характер которых подчеркивается архитектурными деталями, такими как: колонны, аркады, выступления, декоративные полосы окон, или рустикацией фрагментов высот. Инвесторы, которые ценят современную архитектуру, имеют широкий выбор из категории: современных проектов небольших домов, отвечающих современным архитектурным тенденциям. Среди них мы представляем интересные конструкции домов в минималистическом стиле, с непокрытой крышей, в стиле “современного сарая”, а также уникальные дома с плоской крышей. Для инвесторов, которые ищут оригинальные пространственные решения, мы рекомендуем проекты небольших домов с антресолями.

Приглашаем Вас ознакомиться с нашими предложениями в категории проекты небольших односемейных домов, безусловно, среди богатого предложения Вы найдете идеальный для себя дизайн дома.

ARCHON+ Biuro Projektów
Barbara Mendel,
32-400 Myślenice
Słowackiego 86 Poland,
004812 37 21 900
archon@archon.pl

Заказ проектов:

АРХОН УКРАИНА г. Киев,
Воскресенка, ул. Крайняя 1-В,
офисный центр-магазин “Фасад”, 3 этаж.
оф.36. +38 044 331 23 72,
+38 094 712 86 82,
+38 067 235 42 24,
+38 067 505 22 17,
archon@archon.com.ua

Copyright by

Все проекты ARCHON+ охраняются авторским правом. Воспроизведение, копирование и распространение без согласия АRCHON+ запрещено! Ответственность за содержание рекламы несет рекламодатель. Представленные проекты могут отличаться от технической документации это связано с постоянным усовершенствованием проектов по нормам ISO 9001.

*******
SOURCE: http://www.archon.com.ua/proekty-domov/malyje-doma,pc,1,page,3

АРХОН – Проекты малых домов (до 150 m2) страница # Video АРХОН – Проекты малых домов (до 150 m2) страница # Video

Apartments News Auto News Car News Credit News Insurance News Loan News Top News Pharma News Real Estate News Rental News Travel News USA News

Ремонт Квартир Киев тел: +380956055666 Руслан Анатольевич

АРХОН – Проекты малых домов (до 150 m2) страница # Video

Written by ремонт квартир


%d bloggers like this: